Vyberte si z naší aktuální nabídky nebo poptejte kousek na míru. Brzy se vám ozveme zpět a společně vybereme ty pravé barvy a materiál.

Doprava

Dopravu si zajišťujeme sami prostřednictvím naší Dapin dodávky. Chceme si totiž být naprosto jisti, že k vám zboží dorazí bez jakéhokoliv poškození.
Zboží vám při doručení rovnou vyneseme do domu či bytu, smontujeme a umístíme přesně tam, kam si budete přát.

  • Doprava po Hradci Králové a okolí (do 10 km) zdarma
  • Nad 10 km od Hradce Králové si účtujeme 10 Kč / km nebo dle individuální domluvy, neváhejte nás poptat

Ceník

Hledali jste klasický ceník? U nás přistupujeme ke každé zakázce individuálně a ceny jsou závislé na použitém materiálu, náročnosti či úpravě daných rozměrů. U každého produktu je uvedena cena přesně za tento daný produkt. Pokud vám tedy některý kousek z našeho sortimentu padl do oka, neváhejte nás kontaktovat!  Zpracujeme pro vás cenovou nabídku přesně na míru.

Termín Doručení

Výroba a doručení našeho nábytku standardně trvá 4 – 10 týdnů.
Ke každému výrobku přistupujeme individuálně s ohledem na představy každého zákazníka. Můžete se spolehnout na to, že práce na vašem kousku začne ihned poté, co obdržíme vaši objednávku. Klademe obrovský důraz na stoprocentní kvalitu, a proto výrobní proces nejsme schopni urychlit. Usilovně však pracujeme na tom, abychom vám nábytek doručili co možná nejdříve.